Search
facetten header
Contact

Contact

Dit is het team van Expertisecentrum Digitale Innovatie en Smart City. Hier maakt het Living Lab Scheveningen onderdeel van uit. Voor specifieke vragen kan met de teamleden contact opgenomen worden of vul voor algemene vragen het onderstaande contactformulier in.

Volg het Living Lab Scheveningen ook op LinkedIn!

20221005 Living Lab 7 1 scaled 1
Carlien Roodink
Manager Digitale Innovatie & Smart City
carlien.roodink@denhaag.nl
20221005 Living Lab 13 1 scaled 1
Tijn Kuyper
Accountmanager Digitale Innovatie & Smart City
tijn.kuyper@denhaag.nl
Profielfoto Max van Meerten
Max van Meerten
Theme director Safety
max.meerten@denhaag.nl
20221005 Living Lab 17 1 scaled 1
Hidde Kamst
Adviseur Digitale Innovatie & Smart City
hidde.kamst@denhaag.nl
Profielfoto Suzanne Kalf
Suzanne Kalf
Adviseur Digitale Innovatie & Smart City
suzanne.kalf@denhaag.nl
Ricardo de Roos
Adviseur Digitale Innovatie & Smart City
ricardo.deroos@denhaag.nl
20221005 Living Lab 18 1 scaled 1
Patrick Segeren
System architect Smart City
patrick.segeren@denhaag.nl
Profielfoto Jochum Buchener
Jochum Buchener
Adviseur Digitale Innovatie & Smart City
jochum.buchener@denhaag.nl
Profielfoto Judy Pawiro
Judy Pawiro
Ondersteuner Smart City & Digitale Innovatie
judy.pawiro@denhaag.nl

For general information, questions about the Living Lab Scheveningen or if you are interested in a tour, you can contact us using the form below.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Name
Skip to content